Korporatīvā sociālā atbildība

Nordtext darbojas saskaņā ar likumdošanas prasībām un ētiskiem uzņēmējdarbības principiem. Mēs cenšamies aizsargāt vidi un rādīt priekšzīmi saviem klientiem, darbiniekiem un dažādu kopienu locekļiem.

 

Izglītības iniciatīvu atbalstīšana

expand
 

Nordtext ar lepnumu atbalsta organizāciju Aflatoun, bez maksas nodrošinot izglītības materiālu tulkošanu latviešu valodā un to maketēšanu.

Aflatoun ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir izglītot bērnus par viņu tiesībām un pienākumiem un finanšu resursu pārvaldību, nodrošinot izglītību sociālajā un finanšu jomā. Šīs prasmes parasti nav ietvertas parastajā skolu mācību programmā.

Aflatoun strādā ar 1 miljonu bērnu visā pasaulē un vairāk nekā 400 000 bērnu palīdz ietaupīt naudu un citus resursus. 

 

Videi draudzīgi biroja materiāli

expand
 

Mēs aicinām darbiniekus būt draudzīgiem videi un aktīvi meklējam veidus, kā to īstenot mūsu birojā Rīgā un ne tikai. Viens no veidiem ir papīra patēriņa samazināšana, tādēļ mēs lielāko daļu dokumentu aizpildām elektroniski. Gadījumos, kad lietojam papīru, mēs izmantojam FSC sertificētu papīru, ko piegādā Arctic Paper. FSC iestājas par videi draudzīgu un sociāli un ekonomiski atbildīgu pasaules mežu pārvaldību, un šīs organizācijas sertifikāts ļauj izsekot papīra ražošanas procesam no izejvielas līdz pat galaproduktam.

Pārstrāde

expand
 

Mēs cenšamies izmantot tikai modernāko, izturīgāko un augstākās kvalitātes tehniku, lai samazinātu elektrības patēriņu. Visas izmantotās baterijas, novecojušos datorus un citas elektroierīces, kas vairs nav darba kārtībā, mēs nododam īpašajos pārstrādes centros, kur tās tiek drošā veidā pārstrādātas.

Aktīvs dzīvesveids

expand
 

Mēs uzskatām, ka veselā miesā mīt vesels gars, tāpēc viens no mūsu iecienītākajiem pasākumiem ir Rīgas maratons. Katru gadu Nordtext darbinieku grupa piedalās skrējienā, bet pārējie viņus uzmundrina no trases malām. Kad mēs neskrienam, labprāt braucam ar velosipēdiem, peldam, dodamies pārgājienos, slidojam, slēpojam, jājam ar zirgiem, spēlējam futbolu un nodarbojamies ar daudzām citām veselīgām aktivitātēm.

Dzimumu līdztiesība un atbalsts jaunajām ģimenēm

expand
 

Dzimumu līdztiesība ir mūsu uzņēmējdarbības filozofijas pamatā, tāpēc sievietēm un vīriešiem tiek nodrošinātas vienādas iespējas ieņemt vadošos amatus. Mēs arī darām visu iespējamo, lai palīdzētu darbiniekiem ar bērniem apvienot darbu un ģimenes dzīvi.

 
 

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Uzziniet par mūsu darbu