Tulkošanas tehnoloģijas

Mēs sekojam līdzi jaunākajām tehnoloģijām gan tulkošanas, gan citās nozarēs. Tas veicina inovāciju un sniedz mums iespēju pievērsties patiesi svarīgajam — jūsu vajadzību izzināšanai un risinājumu pielāgošanai jau esošajām sistēmām. 

 

Uzlabota konsekvence un mazākas izmaksas

 

Mēs izmantojam vairāk nekā 20 dažādus tulkošanas rīkus, tostarp SDL Studio, memoQ, Memsource, Wordfast un Across, lai uzlabotu konsekvenci un jūsu esošos tulkojumus. Tādējādi mēs varam samazināt jūsu tulkošanas izmaksas pat par 75%. 

 

Ērts un drošs klientu portāls

 

Mūsu klientu portālā var iesniegt jaunus pieprasījumus, uzraudzīt pašreizējo projektu statusu un skatīt iepriekšējos pasūtījumus. Klienti var piekļūt pilnīgam pārskatam, kas nodrošina procesa izsekojamību un ir pieejams 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā.

 

Sistēmu integrācija un procesu optimizācija

 

Izmantojot API, mēs varam pieslēgties jūsu satura pārvaldības sistēmām, kas nodrošina optimizētu un vienkāršu darba plūsmu

 

Failu formāti

 

Mēs strādājam ar izplatītākajiem failu formātiem  .doc, .xls, .indd., .fm, .pdf, .xliff, .strings un daudziem citiem. Sūtiet mums savus failus, un mēs atradīsim risinājumu. 

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Uzziniet par mūsu darbu