Valodas

Nordtext sadarbojas ar 3000 lingvistu visā pasaulē, un mēs sniedzam pakalpojumus 75 valodās. Visbiežāk mēs strādājam ar šādām valodām:

 

albāņu, baltkrievu, bulgāru, horvātu, čehu, dāņu, holandiešu, angļu, igauņu, somu, franču, vācu, grieķu, ungāru, islandiešu, itāļu, latviešu, lietuviešu, maķedoniešu, norvēģu, krievu, flāmu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu, spāņu, zviedru, turku, ukraiņu.

 

Mūsu specialitāte ir tulkojumi no un uz Eiropas valstu valodām, un mums ir plaša pieredze darbā ar Ziemeļvalstu, Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu valodām.

 

Vai jūsu valoda nav sarakstā? Mēs varam nodrošināt tulkojumus jebkuram citam valodu pārim — sazinieties ar mums, un mēs atradīsim risinājumu.

 

Lingvistu prasmes un kvalifikācija

Mūsu lingvisti tulko tikai savā dzimtajā valodā un dzīvo reģionā, kur šī valoda tiek lietota, tāpēc viņi pārzina jaunākās valodas tendences.

 

Pirms sadarbības uzsākšanas mūsu lingvistiem ir jāiztur stingra atlase, tāpēc ikviens no viņiem atbilst mūsu kvalitātes standartiem. Atlases laikā visiem lingvistiem ir jāpierāda savas zināšanas un jāapliecina sava kvalifikācija attiecīgajā jomā. Pēc pārbaudes kandidātiem ir jāveic testa tulkojums.

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Uzziniet par mūsu darbu