Aloita yhteistyö kanssamme

Etsimme jatkuvasti motivoituneita ja tarmokkaita henkilöitä käännösasiantuntijoidemme ystävälliseen joukkoon. Tutustu avoimiin työpaikkoihin alla.

IT administrators

expand

Pienākumi:

  • Informācijas Sistēmu drošības politikas izstrāde, īstenošana un uzraudzība;
  • Datoru sistēmu un tīklu konfigurēšana, administrēšana un nepārtrauktas darbības nodrošināšana;
  • Administrēt, uzturēt, atjaunināt un novērst kļūmes uzņēmuma pārvaldības sistēmā;
  • Nodrošināt pārvaldību jauno IT projektu ieviešanā;
  • Darba staciju uzstādīšana un konfigurēšana, apkope un modernizācija, uzskaite;
  • Programmatūru instalēšana un konfigurēšana, esošās programmatūras inventarizācija;
  • Serveru darbības uzraudzība un rezerves kopiju pārvaldība;
  • Lietotāju kontu piešķiršana un uzturēšana;
  • Darba instrukciju un dokumentāciju sagatavošana, konsultāciju un tehniskā atbalsta sniegšana datoru lietotājiem;
  • Lietotāju apmācība par IT drošību un neatļautu programmatūras lietošanu;
  • IT atskaišu sagatavošana un infrastruktūras attīstīšana, priekšlikumu sagatavošana nepieciešamajiem uzlabojumiem un prezentēšana vadībai.

Prasības:

  • Augstākā izglītība jebkādā ar IT saistītā nozarē;
  • Labas latviešu un angļu valodas prasmes (runātprasme un rakstītprasme);
  • Spēja ātri mācīties un strādāt patstāvīgi;
  • Vismaz 1-2 gadu darba pieredze IT jomā;

  • Labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā;
  • Pieredze tulkošanas un lokalizācijas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas, darba telefonu un veselības apdrošināšanu;
  • Draudzīgu kolektīvu, radošu un starptautisku darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu darba piedāvājums, lūdzu, sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli latviešu vai angļu valodā uz e-pastu work@nordtext.com līdz 12. jūlijam.